czwartek, 27 sierpnia 2009

ZMIANY DO POPRZEDNIEGO POSTA

Po namysle wprowadzam nastepujące zmiany: intencja stała : za współtworzących bloga, obserwujących ,za nasze dzieci, rodziców, współmałżonka, rodzeństwo i ich najblizsze rodziny. Kto chce modli się przez wstawiennictwo swojego wybranego patrona , a współtworzący bloga mogą go dodać do zakładek w blogu. Współtworzacy bloga dostaja status administratorów. Wszystkie inne intencje - modlimy sie tyle ile trzeba, a proszacy o modlitwę jest w kontakcie i informuje o owocach modlitwy. Na tym blogu współtworzący , a inni w komentarzach mogą pisać o różnych przemysleniach lub zdarzeniach związanych ze sferą duchową  ich życia. Intencje zamieszczamy w postach lub komentarzach po czym współtworzący dopisuja  je do zakładek bloga. Wszyscy chrzescijanie, nie tylko katolicy są mile widziani na blogu. Wtedy oczywicie modlą się wg swoich zasad.

1 komentarz:

  1. Nie znałam postaci Marii Karłowskiej, dzięki Wam mogłam się o niej dowiedzieć. Powodzenia w prowadzeniu tak trudnego (?) blogu!

    Miło mi też, że pomyślałyście o innych chrześcijanach - to naprawdę nie zdarza się często. Macie ode mnie całusa i trzymanie kciuków!:)

    OdpowiedzUsuń